25 Ağustos 2011

Bunun için orospu çocuğusunuzAklı başında, çok sevdiğim Fenerbahçeli insanlar var, rica ediyorum, aşağıda yazılanlara alınmasın.

Alttaki postta biri benim için yazmış, "Küçükken tacize mi uğradın? Fenerbahçeliler mi sikti seni?" diye. Küçükken tacize uğramış olsam, herif bundan memnun olacak. Böylesi aşağılık fikirlerle donatılmışlar.

Bunun adına 'takım sevgisi' diyorlar. En boktan bedduayı eden, takımını en çok seven oluyor muhtemelen. En iğrenç şekilde dua eden, en büyük Fenerbahçeli oluyor.

Şimdi diyeceksiniz ki, "Ya bunlara mı taktın?" Demeyin sakın, çünkü işyerinde, kendine gazeteci diyen adam da "Uçakları düşse ne güzel olur" diyor. Münferit bir fikir değil yani, topluca beddua ediyorlar.

Bunun için aşağılık, bu heriflerin pek çoğu. Koca bir kentin depremden ölüp gitmesi için dua ediyor. "Tsunamiden gebermelerini" diliyor.

Nasıl bir beyin halidir, nasıl bir ruh halidir anlaşılmaz. Ukala, insanları aşağılayan, her hakkı kendinde gören, yapacağının yanında kâr kalacağına eminlikte haysiyetsiz, herkesi tehdit eden, insanların ölümüne sevinecek kadar şerefsiz bir grup.

Yok mudur başka taraftarlardan, böylesi? Elbette vardır ama bu kadar çoğunluk oluşturacak kadar değil.

Şunları düşünen, şunları söyleyen adamlar, siz çok büyük orospu çocuğusunuz.

Nefret bile uyandırmayacak acizliktesiniz.

Yolunuz açık olsun...