16 Kasım 2009

Motorsun sen, motor kal


Bu motor tipli karıya ağır tahrik suçundan gerekli cezai işlemin yapılıp yapılmayacağını merak ediyorum..

Ama takdir etmek gerekir, plan zekice. Maç başlamadan önce ufak bir çocuğa giydirilen Fenerbahçe forması ile yapılanlar ve maç ortasında bir kadın.

Yani çocuk ve kadın üstünden yapılmaya çalışılan provokasyon sonucu ortaya çıkanları "Kadınlara ve çocuklara saldırdılar" noktasına getirmeye çalışmak. Ya gerçekten iğrençsiniz ve bu yıl daha da tiksindirici bir hal almaya başladınız.

Bu arada motor tipli hatunun ismi Ayşe Demet Karabulut ve yanındaki arkadaşı Hakan Zat adliyeye sevkedilmiş olaylara karışanlarla birlikte. Bu motor tipli hatun, olaylı Fenerbahçe-Efes Pilsen maçında da, olay çıkartanlarla birlikte gözaltına alınmış. Sanıyorum, kendisi kadrolu provokatör...

3 yorum:

mischa dedi ki...

Herşeyleri planlı, herşeyleri tahrik üzerine kurulu. Bir insan öyle bir ortamda küçücük çocuğuna fb forması giydirir mi?

arif dedi ki...

Ben bu kadını tanıyamadım...!

futbol muhalifi dedi ki...

aşağıdaki yazında da bu teyzenin fotoğrafı var. orada ne kadar masum duruyor:))
böyle maçlarda kadın faktörü çok etkili oluyor. orada o hareketi yapan bir erkek olsa en fazla 5 kişi saldırır. tamam, belli bir süre tüm salon sallanır ama en fazla 5 kişi uzatır. ama işin içinde ne zaman kadın olursa bu iş coşuyor. bu arada teyzem de bayağı kadrolu gaza getiriciymiş:)