4 Ocak 2011

Size Kazım yetmez bunu da alın ibneler

Uyuyordum, uyandım Kazım haberini okudum. Beklentim buydu zaten Adnan biraderlerden. Kendilerinin vizyonu ancak bu kadarına yetiyor. Yeni stada yakışır transfer tam da Kazım'dır.

Benim Kazım'dan beklentim yok, olmaz ve asla da olamaz. Türkiye'ye gelmeden önce onun hakkındaki yorumum "Bu elemandan bir bok olmaz" şeklindeydi. Saunders82 gayet iyi bilir ve hatırlar bu lafımı.

Bu kulübün başkanı, televizyonlara çıkıp, transfer edeceği oyuncularda aradıkları nitelik olarak "ahlak" olmasının şart olduğunu söylemişti. Serdar Özkan transferinden sonra Kazım'la pekiştirdiler bu niyetlerini.

Cidden öyle uzun uzadıya yazacak halim yok. Şu kadarını söyleyebilirim ki, Hagi istiyor bahanesi son derece aptalca. Hoş, zaten Hagi'den teknik direktör olarak beklentim olmadığını da söylemiştim.

Disiplinsiz diye Keita'yı sat, menajer bozmasını getir. Onunla da yetinme dibe vurmaya çabalayan takıma Kazım'ı getir. Zekâ küpü bunlar yemin ediyorum.

Kazım'la ne yapılır, nereye kadar gidilir, transferine onay verenler ve transferi gerçekleştirenler bizden daha iyi biliyordur.

Ama benim aklıma Kazım'la yapılabilecek tek şey geliyor. Elemanın serde siyahilik var haliyle. Artık başkan sıvazlar diğeri de götüne sokar. İkisi de bulutlarda uçar. Ohhh, sen sağ, ben selamet. Misler gibi.

Kazım kelepçe konusunda ustadır. İcabında birini bağlasınlar, muamele öyle devam etsin. Yetmedi mi? İyi o zaman Kazım'da daha ne oyunlar vardır. Onun bildiği oteller vardır, girerler otele, çatır çutur vuruşurlar. Aaaaa, hazır otel bile var lan Yeşilköy'de, ekstra masrafa bile gerek yok. Tamam işte o işi de hallettik.

Unutmadan, fotoğraftaki arkadaşı da alsınlar. Ne demişler; "Biri yer biri bakar, kıyamet ondan kopar" Kazım'dan sonra başkaları ancak keser bu iki ibneyi.

Taraftara baka baka taşak geçiyor şerefsizler. Kombine almamıştım, bu yönetim gidene kadar da almam demiştim. Ama alıp götlerine sokmak lazım bunların. O flamaları uc uca ekleyip, evirip çevirip götlerine sokacaksın bunların.

Hepinizin, topunuzun geçmişini sikeyim lan sizin. Konyaspor Utaka'yı alıyor, biz Kazım'ı. Anlayın siz gerisini.

Gündüz alta liste yazmıştım. Bu listeden en az bir oyuncuyu alırız biz, söylemedi demeyin.

Not: Fotoğrafı akşama doğru kaldırabilirim, şimdiden haber vereyim. Pek mide kaldırır cinsten değil. Gerçi hoşuna giden de çıkabilir, neden olmasın. Bizde iki tane var işte.

18 yorum:

Ozan dedi ki...

abi sağol valla ağlancak halimize güldürdün başka işe yaramaz haklısın bakalım daha hangi karaktersizleri görücek bu gözler

Tanita Tikaram dedi ki...

saffet sancakli'nin gs'den fb'ye transferinden daha vahim. dominik iorfa transferine ne kadar sevindiysem, buna da o kadar sevindim... secim ne zaman bu arada?

Alp dedi ki...

kazima haksizlik etmeyin iyi bir motivasyonla gs da basarili olabilir hele serdar ozkanla kiyas bile edilmez

koala dedi ki...

@ Alp; taşak mı geçiyorsun birader. ben onun motivasyonunu sikeyim. o herif Galatasaray forması giydiği gün benim Galatasaraylılığım biter. Bu taraftar zerre adamsa, o mala formayı giydirmez.

hedehödö dedi ki...

baba n'aptın sen :D ahahah büyüksün, büyük, büyükler.

Adsız dedi ki...

Şunu da düşünmek lazım;takımın yerli rotasyonu rezalet.Yerli kalitesini yukarıya çekecek anadolu topçuları da 7M'dan aşağı değil.e bizde de /M yok.Olsa da yerlilere o kadar verilmez.Şu anda mevcut şartlarda Kazım'dan iyi bir alternatif yok malesef.Gelirse iyi bir rotasyon oyuncusu olur.

Burak Eren dedi ki...

Abi kopardın beni, başka diyarlara götürdün, çok büyüksün, hep ol buralarda, biz de seni okuyalım :)

zenci dedi ki...

galatasaray degerleri vardi bir zamanlar, sagolsun iki adnan el birligiyle anasini sikti degerlerin, menejerden , grup seksciden, hocasini satan piclerden futbolcu, sikeci pezevenkten futbol as genel muduru, mafyadan baskan olursa boyle olur amk. bir kulup nasil sikilir al sana boyle sikilir.

Saunders82 dedi ki...

Olm abinle düzgün konuş :)

Adsız dedi ki...

Ama benim aklıma Kazım'la yapılabilecek tek şey geliyor. Elemanın serde siyahilik var haliyle. Artık başkan sıvazlar diğeri de götüne sokar. İkisi de bulutlarda uçar. Ohhh, sen sağ, ben selamet. Misler gibi.

Anasınıda alsın gelsin o adnangiller hay aq ya , ulan bizim taraftarda kuzu gibi aq ya en sinir olduğumda o , yönetimin köpeği dolu stadda , hangi küfürü etsem az geliyor bu yönetime bu yönetilişe , BU TAKIMIN BU HALLERE GELMESİNDE EMEĞİ GEÇEN HERKEZİ BU ZENCİ SİKSİN

kaptan dedi ki...

koydugun resimdeki bunlara ufak gelir soyle at yaragi gibi olmaliki hepberaber oturup ustune salincakta sallanir gibi sallansin ibneler...

hayatvefutbol dedi ki...

resim çok sert olmuş kaptan:)

medyenli dedi ki...

bu taraftar da ''benim'' diyorsa bu adama o formayı giydirmez. protesto mu, taşkınlık mı, küfür mü, sikiyim yasasını, kardesim bu adama o formayı giydirmemeliyiz, bu adam çıkmamalı arenaya

Elve dedi ki...

önce adam olsunlar sonra taraftar olurlar. bu iki yolu geçtikten sonra ancak kazım kazım'ın o formayı giymesini engelleyebilirler... kısaca ölme eşegim yaz gelsin...

misimoviçi disiplinsiz diye kadro dışı bırakanlar kazım için yalvarıyorsa tek bir sebebi vardır hakkaten o da resimdeki alet... adamlardaki zevk düşkünlüğüne bak yıllık 1.25 milyon euro o alet için. bi ara adnanlar için bi haber çıkmıştı sırları var felan gibisinden. ahanda sırları açıga çıktı yavşakların. 3.5 yıl boyuncu tepe tepe fısıldaşın bir birinize kocaman olm diye... ayrıca senede 1.25 milyon eurodan 3 yıl 3.75 milyon euro 650 bin euroda yarım sezondan ettimi sana 4.4 milyon euro. koysanıza siteye elano transferi gibi bununda hesabını embesiller...

Adsız dedi ki...

bu kadar sert resim koymasaydın be

Zenci dedi ki...

Demek ki Şekip ve patronuna ağır gelmiş 4 zenci.

Tanburacı da der ki Biglia forvetmiş. Kendisini Afrika'ya scouting yapmaya yollasın ednanlar da bıyığını güzel bir jölelesinler oradaki yetenekler.

:D

Zenci dedi ki...

Tanburacıya haksızlık olmuş, 4-6-0 dan dolayı Bigliaya forvet demiş. ne geldiyse başımıza bu 4-6-0 sevdasından geldi zaten. En güzeli Şahanın taktiği 11-0-0.

Adsız dedi ki...

I seldom leave comments on blog, but I have been to this post which was recommended by my friend, lots of valuable details, thanks again.