22 Ağustos 2009

La Liga 2009/2010


FC BARCELONA

Gelenler: Henrique (Bayer Leverkusen), Maxwell (Inter Milan), Keirrison (Palmeiras), Ibrahimovic (Inter Milan)

Gidenler: Sylvinho, Eto'o (Inter Milan), Keirrison (Benfica-kiralık), Hleb (Stuttgart), Cáceres (Juventus), Víctor Sánchez (Xerez)

REAL MADRİD

Gelenler: Kaká (AC Milan), Cristiano Ronaldo (Manchester United), Raúl Albiol (Valencia), Garay (Racing Santander), Negredo (Almería), Benzema (Lyon), Granero (Getafe), Arbeloa (Liverpool), Xabi Alonso (Liverpool)

Gidenler: Cannavaro (Juventus), Faubert (West Ham United), Saviola (Benfica) De la Red, Codina (Getafe), Bueno (Valladolid), Javi García (Benfica), Parejo (Getafe) Heinze (Marsilya), M.Salgado (Blackburn), Huntelaar (Milan)

SEVILLA

Gelenler: Tom de Mul (Genk), Alfaro (Tenerife), Lolo (Málaga), Duda (Málaga), Zokora (Tottenham), Sergio Sánchez (Espanyol)

Gidenler: Javi Navarro, Crespo (Racing), Mosquera (America de México), De Sanctis (Nápoles)

ATLETICO MADRID

Gelenler: Cabrera (Sporting), Reyes (Benfica), Jurado (Mallorca) Cléber (Mallorca), Valera (Racing Santander), Diego Costa (Albacete), Juanito (Betis), Asenjo (Valladolid), Roberto (Recreativo de Huelva)

Gidenler: Seitaridis, Maniche (Köln), Cuevas (Sporting de Gijón), Leo Franco (Galatasaray), Coupet (PSG), Diego Costa (Valladolid), Luis García (Racing Santander), Pacheco (Rayo Vallecano)

VILLARREAL

Gelenler: Oliva (Castellón), Montero (Independiente), Altidore (Xerez), Marcos (Real Sociedad), Pereira (Racing Santander), David Fuster (Elche), Somoza (Vélez), R. Flores (River Plate), Marco Ruben (Recreativo Huelva) Arzo (Recreativo Huelva), Escudero (Valladolid), Marcano (Racing Santander), Nilmar (Porto Alegre), Hernán Pérez (Libertad)

Gidenler: Nihat (Beşiktaş), Cygan, Guille Franco, Viera, Matías Fernández (Sporting Lisbon), C. Arzo (Valladolid), Marcos (Valladolid), Jordi Pablo (Málaga)

VALENCIA

Gelenler: Bruno (Almería), Mathieu (Toulouse), Sunny (Osasuna), D. Navarro (Mallorca), Banega (Atletico Madrid), Zigic (Racing), Moyá (Mallorca), Dealbert (Castellón)

Gidenler: Curro Torres, Morientes (Marsilya), Sunny (Betis), Raúl Albiol (Real Madrid), Bellvis (Tenerife) Guaita (Recreativo Huelva), Renan (Xerez)

DEPORTIVO LA CORUNA

Gelenler: Juca (Partizan), Bravo (Tigres), Adrián (Málaga), Taborda (Hércules), Aythami (Xerez), Rubén Castro (Huesca), Brayan Angulo (Leixoes)

Gidenler: Verdú (Espanyol), Barragán (Valladolid), De Guzmán, C.Hidalgo (Hércules), Munúa (Málaga), Fabricio (Valladolid), Pablo Amo (Zaragoza)

MALAGA

Gelenler: Silva (Xerez), Xavi Torres (Barcelona B), Munúa (Málaga), Mtiliga (NAC Breda), Omar Hernández (Gijón), Valdo (Espanyol), Forestieri (Génova), Stepanov (porto), Jordi Pablo (Villarreal), Edinho (AEK), Luque (Ajax), Juanito (Almería)

Gidenler: Goitia (Betis), Lolo (Sevilla) Rossato, Cheli, Duda (Sevilla), Nacho (Getafe), Barros (Zaragoza), Adrián (la Coruña), Calleja (Osasuna), Adriano (Porto Alegre), Eliseu (Lazio), De Barros (Zaragoza), Silva (Cádiz)

MALLORCA

Gelenler: Nsue (Castellón), Martí (Xerez), Casadesús (Nástic), J. Guerra (Alavés), Tuni (Hércules), Óscar Díaz (Celta), Jurado (Atletico Madrid), C. Santana (Atletico Madrid), Scaloni (Lazio), D. Navarro (Valencia), Moyá (Valencia), Carmona (Recreativo Huelva), Arango (Mönchengladbach), Nsue (Real Sociedad), Juanmi Callejón (Albacete), D. Benítez (Granada)

ESPANYOL

Gelenler: Verdú (la Coruña), Ben Sahar (Chelsea), Nakamura (Celtic), Iván Pillud (Newell's Old Boys), Rocaglia (Boca Juniors),

Gidenler: Lacruz, Rufete (Hércules), Nené (Monaco), Casilla (Cádiz), Gómez (Wigan) Marc Torrejón (Racing Santander), Valdo (Málaga), Sergio Sánchez (Sevilla), Beranguer (Las Palmas), J. Soriano (Barça B), Finnan (Portsmouth), Ángel (Rayo Vallecano), Román (Tenerife)

ALMERIA

Gelenler: Fabián Vargas (Boca Juniors), Natalio (Córdoba), Cisma (Numancia), David Rodríguez (Celta), Goitom (Murcia), Bernardello (Newell's Old Boys)

Gidenler: Mané (Getafe), Negredo (Real Madrid), Carlos García (Betis), Bruno (Valencia), Iriney (Betis), Juanito (Málaga)

RACING SANTANDER

Gelenler: Smoralek (Bolton), Iván Bolado (Elche), Portilla (Ponferradina) Valle (Ponferradina), Vitolo (Aris), Sarmiento (Xerez), Juanjo (Alavés), Ismodes (Eibar), Arana (Castellón), Crespo (Sevilla), Morris (Panathinaikos), Marc Torrejón (Espanyol), Geijo (Levante), Pape Diop (Nástic), Sepsi (Benfica), Luis García (A.Madrid)

Gidenler: Gonçalves (Guimaraes), Zigic (Valencia), Garay (R.Madrid), Pereira (Villarreal), Valera (A.Madrid), Muñiz (Málaga), Luccin (Zaragoza), Marcano (Villarreal), Valle (Castellón), Portilla (Gijón), Ismodes (De Cristal)

ATLETİC BILBAO

Gelenler: Díaz de Cerio (Real Sociedad), Lafuente (Sporting), Tiko (Eibar), Zubiaurre (Elche), Óscar de Marcos (Alavés), Xabi Castillo (Real Sociedad), Mikel San José (Liverpool)

Gidenler: Tiko, Lafuente (Numancia), Casas (Cartagena), Joseba (Hércules), Garmendia (Numancia) I. Vélez (Numancia), Balenziaga (Numancia), Murillo (Salamanca)

1 yorum:

arif dedi ki...

Çok güzel bir araştırma olmuş.Tebrik ederim.Kaydediyim bunu bir yere.
Küçük bir öneri;
Her takımın altına takımla ilgili görüşlerini de yazsaydın çok daha güzel olurdu.